قیمت مناسب خرما پیارم جهرم به صورت عمده

قیمت مناسب خرما پیارم جهرم به صورت عمده همیشه کمتر از خرده می باشد البته کیفیت، اندازه بسته بندی، تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا هم باعث شده اند قیمت متغیر باشد. خرما پیارم رنگ قهوه ای تیره با پوست چروکیده و نازکی که دارد شناخته می شود و جزو خرماهای نیمه خشک محسوب می شود و از گران ترین و باکیفیت ترین خرما ها می باشد که به بیش از 70 کشور جهان صادر می گردد و بسیار مفید و مقوی است.

قیمت مناسب خرما پیارم جهرم به صورت عمده

آشنایی با انواع خرما تازه

آشنایی با انواع خرما تازه انواع خرما تازه شامل گزینه های زیر می شوند:

  • خرما پیارم
  • خرما مضافتی
  • خرما کبکاب
  • خرما خاصویی
  • خرما شاهانی
  • خرما زاهدی
  • خرما مجول

خرید انواع خرما ارزان و کیلویی به دلیل خاصیت های فراوانی که خرما دارد همیشه نموداری صعودی و فزاینده دارد به عنوان نمونه سطح کلسترول بد خون را تنظیم می کند و به دلیل این که فیبر دارد اثر مثبتی روی استرس اکسیداتیو و کلسترول دارد باعث بهبود بخشیدن به سلامت استخوان ها می شود چون منگنز، سلنیوم، منیزیم و مس دارد و خطر بیماری های استخوانی را کاهش می دهد.

به بهبود سلامت مغز کمک خواهد کرد و خطر ابتلا به زوال عقل و آلزایمر را کاهش می دهد و در برابر التهاب و اکسیداتیو از مغز محافظت می کند خواص ضد التهابی دارد و با التهاب مبارزه می کند و چون منبع منیزیم است سیستم ایمنی بدن را تقویت می نماید کالری مورد نیاز بدن خانم های باردار را تامین می کند از مبتلا شدن خانم های باردار به بواسیر جلوگیری می نماید چون منبع فیبر است.

به درمان یبوست کمک می کند و سرطان های دستگاه گوارش را کاهش می دهد به افزایش وزن اصولی کمک خواهد کرد غنی از پتاسیم است و فشار خون بالا را کاهش می دهد چون 167 میلی گرم پتاسیم در یک عدد خرما وجود دارد علاوه بر این پتاسیم خطر ابتلا به سنگ کلیه را کاهش می دهد رادیکال های آزاد را از بین می برد و به سلامتی قلب کمک شایانی خواهد کرد.

از شکل گیری سرطان روده بزرگ جلوگیری می کند انرژی بدن را زیاد خواهد کرد چون حاوی مواد مغذی فراوانی می باشد به دلیل ویتامین آ که دارد از شب کوری پیشگیری می کند و بینایی را تقویت خواهد کرد.

قیمت کلی خرما پیارم جهرم در بازار داخلی

قیمت کلی خرما پیارم جهرم در بازار داخلی قیمت کلی خرما پیارم جهرم در بازار داخلی کمتر از قیمت خرده است و تغییرات نرخ ارز و تورم هم باعث شده اند قیمت با نوساناتی همراه باشد البته کیفیت و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند علاوه بر قیمت در هنگام خرید خرما باید به گزینه های زیر توجه کنید:

  • ابتدا سطح ظاهری خرما را مشاهده کنید که صاف و بدون کوچکترین عیب باشد.
  • بهترین خرما بوی ترشیدگی و کهنگی نباید بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما