فروش خرما مضافتی 8 کیلویی با تخفیف ویژه

فروش خرما مضافتی 8 کیلویی در بازار ایران از طریق شرکت های تولید کننده به صورت مستقیم و با تخفیف ویژه صورت می گیرد تا خریداران عمده بتوانند از سراسر کشور با صرف کمترین زمان و هزینه به باکیفیت ترین نوع این محصول دسترسی یابند. مراکز فروش پس از ثبت سفارش توسط خریداران، محصول را در بسته بندی های مناسب و استاندارد به مکان تعیین شده توسط خریداران عمده و بدون نیاز به مراجعه حضوری آنها ارسال می نمایند.

فروش خرما مضافتی 8 کیلویی با تخفیف ویژه

عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرما مضافتی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرما مضافتی از قدیم تا به امروز مصرف خرما در میان خانوار ها و افراد مختلف به صورت چشمگیر رایج می باشد. همواره عوامل متعددی بر قیمت خرما مضافتی تاثیر گذار هستند که در زیر به شرح چند مورد از آن ها می پردازیم:

  • نرخ روز خرما در بازار: نرخ به روز خرما توسط مراکز تولید کننده این محصول اعمال می گردد و باعث ثبات نسبی قیمت خرما مضافتی در سراسر کشور می شود. در اصل قیمت به روز خرما مضافتی در بازار نشأت گرفته از نرخ مصوب و به روز انواع خرما است.
  • کیفیت: کیفیت خرما از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت خرمای مضافتی می باشد. هرچه خرمای مضافتی درشت تر، تازه تر و رسیده تر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است و دارای قیمت های به مراتب بیشتری در بازار است.
  • برند و کارخانه تولید کننده خرما: همواره خرمای تولید کارخانجات و شرکت های معتبر و شناخته شده از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. به همین علت، خرمایی که توسط شرکت های معتبر تولید گردیده باشد، دارای کیفیت بالاتر و در نتیجه قیمت بیشتری است.

نحوه صادرات خرما مضافتی به کشورهای دیگر

نحوه صادرات خرما مضافتی به کشورهای دیگر صادرات خرما یک مبحث بسیار گسترده و پر سود برای مراکز تولیدی می باشد که می تواند منجر به کسب درآمد های ارزی سرشار گردد. صادرات خرما دارای مراحلی است که در زیر به صورت مفید و مختصر به آن ها اشاره می نماییم و آن ها را مورد بحث قرار می دهیم:

برای صادرات موفق خرمای مضافتی ابتدا باید شناخت کاملی نسبت به نیاز و نوع خرمای مورد پسند خریداران خارجی حاصل نمود. بستن قرارداد و نحوه صادر نمودن خرمای مضافتی از مراحل مهم بعدی می باشد که می تواند به روش های مختلفی مانند ارسال از راه زمینی، هوایی و دریایی صورت گیرد، همچنین در نظر گرفتن هزینه های گمرکی برای ارسال این خرما به کشور های خریدار نیز می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

امروزه به دلیل کیفیت بسیار بالای خرمای مضافتی تولید کشور، خریداران خارجی بسیار زیادی در صدد واردات خرما از ایران هستند که ارتباط آنلاین با آن ها نیز می تواند یکی از راه های اساسی و بسیار ساده برای فروش این محصول به حساب آید، همچنین استفاده از بسته بندی های بسیار مناسب و باکیفیت برای صادرات خرمای مضافتی باعث می شود نظر خریداران خارجی به این محصول جلب شده و صادرات با موفقیت بیشتری صورت گیرد.

خرید خرما مضافتی 8 کیلویی از مراکز معتبر

خرید خرما مضافتی 8 کیلویی از مراکز معتبر خرید خرما مضافتی در بسته بندی های 8 کیلویی از طریق مراکز معتبر و رسمی فروش باعث می شود خریداران از اطمینان بالایی برای تهیه این محصول برخوردار گردند و خرما مضافتی را در حجم مورد نیاز خود خریداری کنند. خرید خرما مضافتی به شیوه مستقیم از مراکز معتبر پخش باعث دستیابی مشتریان به نوع تازه و باکیفیت این محصول شده و آن ها را قادر می سازد تا خرید خود را به سادگی و در مدت زمانی اندک انجام دهند.

سفارش خرما مضافتی به صورت آنلاین از وب سایت مراکز تخصصی فروش این محصول موجب کوتاه شدن روند خرید برای متقاضیان می شود و آن ها را قادر می سازد تا خرما مضافتی را از سراسر ایران و به سادگی سفارش دهند. خرید این محصول در وزن های 8 کیلویی برای خریداران بسیار مناسب و به صرفه می باشد زیرا آن ها با این شیوه خرید علاوه بر دستیابی به نوع باکیفیت این نوع خرما، شاهد قیمت های به صرفه نیز می باشند.

این مرکز معتبر و قابل اطمینان با برخورداری از تجربه ای طولانی در زمینه صادرات و عرضه انواع خرما مانند زاهدی، مضافتی خوشه ای، پیارم، کبکاب و شاهانی در برند های فامیلا و بم صادراتی به طور مستمر فعال است. این محصولات را در بازار های ایران و سراسر کشور های همجوار به صورت بی واسطه به فروش می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما