فروشگاه مرکزی خرما خاصویی در داراب

فروشگاه خرما خاصویی داراب از نظر اقتصادی رونق بسیار خوبی به بازار داخلی داده است. این نوع خرما در بازار اقتصاد رشد داشته و عمدتا برای صادرات به دیکر کشورها استفاده می گردد. این خرما با وزن مختلف و در بسته بندی های شیک و تجاری جهت ارسال برای شما مشتریان آماده بارگیری است. حقیقتا قیمت خرما درجه یک خاصویی می توان بسیار مهم باشد و معمولا مشتریان به دنبال خرید یک خرما خوب با قیمت مناسب هستند.

فروشگاه مرکزی خرما خاصویی در داراب

نحوه صحیح نگهداری از خرما خاصویی

نحوه صحیح نگهداری از خرما خاصویی بسیاری از ما پس از خرید خرما آن را خارج از یخچال نگهداری می کنیم اما این کار ماندگاری خرما را کاهش می دهد. یک ذخیره سازی خوب می تواند رطوبت، طعم و مزه خرما را حفظ کند. برای ذخیره سازی خرما به مدت طولانی تر و حفظ مزه آن از ترفندهای زیر کمک بگیرید. خرما را درون یخچال نگهداری کنید: خرما های تر را درون یخچال نگهداری کنید، زیرا خرما های مرطوب می توانند مکانی برای رشد موجودات میکروسکوپی باشند.

گذاشتن خرما درون یخچال سبب می شود مزه خرما حفظ شود و از فاسد و ترش شدن آن جلوگیری گردد. خرماهای تازه در صورت بسته بندی درست تا حدود هشت ماه در یخچال می مانند و خرماهای خشک را می توان تا یک سال در یخچال نگهداری نمود. مراقب باشید که خرما را پیش خوراکی بو دار مانند سیرنگذارید زیرا خرما خیلی زود به خود بو می گیرد. خرما در درون فریزر نگهداری کنید: بهترین مکان برای ذخیره سازی خرما برای یک مدت طولانی فریزر شما خواهد بود.

خرما ها را درون یک کیسه پلاستیکی زیپ دار قرار دهید و هوای اضافی آن را خارج کنید. وجود هوا درون کیسه می تواند زمان فاسد شدن مواد غذایی را سرعت ببخشد. فضای یک سانتی متر برای خرما ها در نظر بگیرید که در صورت یخ زدن خرماها، با افزایش حجمی که پیدا می کنند باعث پاره شدن کیسه ذخیره سازی نشوند. روی خرما ها تاریخ بنویسید تا بیش از حد خرما درون کیسه پلاستیکی نماند.

خرما را در انتهایی ترین بخش فریزر ذخیره سازی کنید، تا زمان ذخیره سازی آن افزایش یابد و دیرتر خراب شود. اینگونه وقتی برق قطع شود، وسایل منجمدی که در انتهای ترین بخش فریزر قرار دارند، دیر تر یخ شان آب می شود و سالم می مانند. شما می توانید با یک بسته بندی خوب خرما را تا 3 سال در فریزر نگهداری کنید. وقتی خرما ها را از درون فریزر خارج کردید، اگر با طعم و یا بوی نامطلوبی روبه رو شدید به هیچ وجه آن ها را مصرف نکنید. نکات نگهداری خرمای خشک خرمای خشک را می توانید در هوای اتاق نگهداری کنید. خرماهای خشک و نیمه خشک را می توانید در دمای اتاق نگهداری کنید. خرماها را دور از دسترس حشرات، درون کمد و یا ظرف میوه ذخیره سازی کنید. خرما ها را زیر نور مستقیم خورشید و کنار اجاق گاز قرار نگیرند. خرما را در جایی خشک و خنک نگهداری کنید زیرا گرما سبب فاسد شدن خرماها می شود. در صورت نگهداری در کابینت منزل خرما ها یکماه بیشتر قابل استفاده نیستند پس سعی کنید در یک زمان مناسب خرماها را مصرف کنید.

روش هایی مناسب برای سورت کردن خرما

اما برای نگهداری و سورت شده خرما در انبارها به صورت انبوه لازم است بدانید که مراحلی بر روی آن انجام می شود که کمک بسیار زیادی به روند نگهداری و تازه ماندن خرما خواهد شد که در زیر برای شما شرح خواهیم داد، روش نگهداری و انبار کردن خرما به شرح زیر است:

1. پاکسازی خرما: در این مرحله ابتدا خرماهای جمع آوری شده را بر روی برخی دستگاه ها قرار می دهند تا تمام خار و خاشاک هایی که ممکن است در زمان جمع آوری و چیدن با آن همراه شده باشد کاملا پاکسازی شود.

2. ضدعفونی خرما: خرمای پاکسازی شده در این مرحله باید ضدعفونی شوند.

3. شستشو و نگهداری: در این مرحله خرماهای ضدعفونی شده توسط آب شستشو داده می شود و سپس برای حفظ بهتر خرما در شرایط مختلف آب و هوایی رطوبت خرما را با کمک تونل های هوای گرم کاهش می دهند و سپس برای بسته بندی هدایت می شوند.

4. درجه بندی و دسته بندی: خرماهای شستشو شده و بسته بندی شده با توجه به اندازه و کیفیت درجه بندی می شوند.

نکات مهم در نگهداری انبوه خرما: ضد عفونی کردن: برای این روش خرما ها را در محیطی با فشار هوا تحت تاثیر گازهای سمی قرار می دهند که در انبارهای مختلف نوع گاز سمی و مقدار آن با توجه به حجم خرماهای موجود و محیط انبار انتخاب می شود. عملیات حرارتی :

این روش برای کاهش رطوبت و از بین بردن فضا برای رشد باکتری ها و حشرات از طریق یک تونل هوای گرم صورت می گیرد که درجه هوای گرم در این بخش نیز با توجه به میزان رطوبت خرما انتخاب و تنظیم می شود. منجمد سازی : این روش یکی دیگر از راه هایی است که می توان از طریق آن فرآیندهای زیستی را به تعویق انداخت و در نتیجه موجب افزایش عمر خرما شد.

همچون موارد پیش این روش نیز با توجه به نوع خرما انتخاب می شود زیرا زمان نگهداری خرما در این روش نیز یکسان نیست، به این صورت که خرماهایی که دارای رطوبت بیشتری هستند مدت زمان کمتری می توان منجمد کرد و بیشتر از حد معینی خرما خراب می شود و مزه خود را از دست خواهد داد. اما خرماهای با رطوبت کمتر را می توان 10 الی 12 ماه با این روش انبار کرد. پرتو درمانی: این تکنیک روشی جدید است که جهت کنترل کردن رشد میکروب ها و حشراتی که مقاومت بالایی دارند و در مراحل پیش مقاومت نشان داده اند بسیار کاربردی است و با انجام این روش می توان زمان بیشتری خرما را بدون خراب شدن و حشره زدن نگهداری و انبار کرد.

عوامل موثر بر کیفیت خرما صادراتی

عوامل موثر بر کیفیت خرما صادراتی صادرات خرما و قیمت انواع خرما قیمت بر اساس متغیرهای گوناگونی تعیین می شود که مهم ترین آنها موارد زیر هستند:

  • برند تولید کننده محصول و سال تولید
  • نوسانات بازار داخلی و بازارهای جهانی
  • رقابت میان تولیدکنندگان و فروشندگان مختلف
  • میزان تقاضا و عرضه بازار
  • نوع فروش به صورت کیلویی یا بسته بندی و نوع بسته بندی کالا

برای کسب اطلاع از فروشنده خرما و جدول قیمت به روز انواع خرما در بازار داخلی می‌توان به نمایندگی‌های مجاز کارخانه تولید خرما مراجعه کرد و درباره انواع محصولات اطلاعات لازم را کسب نمود. امروزه فروشگاه های الکترونیک و آنلاین نیز یکی از مهمترین منابع دریافت لیست قیمت من خرما اصل و نرخ خرما می باشند. این فروشگاه ها ضمن درج اطلاعات کامل محصولات، نرخ به روز آنها را در اختیار خریداران قرار می‌دهند و افراد می‌توانند با توجه به نیاز، خرید خود را انجام دهند.

آشنایی با مراحل تولید خرما خاصویی بسته بندی

تولیدی خرمای خاصویی بسته بندی جم، بهترین و مرغوب ترین محصول را با طعم و مزه عالی و همچنین، ویژگی هایی از قبیل تازه بودن و ظاهری مطلوب، در بسته بندی با حجم های متنوع، تولید و در بازار کل کشور توزیع می کند. سطح کیفی بالا، از معیار های و اهداف اصلی تولیدی برای دست یابی به میزان فروش بالا و افزایش مشتری در بازار است. از این رو، هر چه کیفیت بالاتر باشد، محصول نرخ و ارزش بالاتری دارد.

خرمای خاصویی، یکی از خرما هایی است که در مناطق مختلف استان بوشهر کشت و برداشت می شود. این خرما، یکی از نمونه های با کیفیت خرما می باشد و هنگامی که کاملا رسیده باشد، به رنگ قهوه ای دیده می شود. البته، ناگفته نماند که خرمای خاصویی، به اسم خرمای آلویی نیز شناخته می شود و این موضوع، به دلیل اندازه کوچک و ریز آن در مقایسه با خرما های دیگر است. این نمونه خرما، در دسته خرما های تر و مرطوب طبقه بندی می شود. زیرا، شیره بسیار زیادی دارد.

توزیع کننده خرما خاصویی در بازار داراب

توزیع کننده خرما خاصویی در بازار داراب بازار فروش خرما مرغوب در مراکز و تولید خرما، امروزه به صورت حضوری و یا از طریق اینترنت انجام می گیرد. به دلیل مشغله کاری افراد این روش بهترین راه برای دسترسی به بازار خرما می باشد. قیمت کشمش بسته به کیفیت و اوزان بسته بندی آن متفاوت است. شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی خرما ارگانیک را به صورت آنلاین در طول شبانه روز سفارشات خود را ثبت و درخواست دهید.

در این مجموعه قیمت های محصولات آن مناسب و از کیفیت عالی برخوردار می باشد. بازار فروش خرما باکیفیت به صورت عمده و خرده در نمایندگی خرما مرغوب در بازار فروش وجود دارد. مشتریان و خریداران می توانند بر حسب نیاز خود تهیه نمایند. اگر تصمیم بر خرید خرما را دارید می توانید قیمت آن را از سایت های اینترنتی استعلام نموده و از نمایندگی ها تهیه نمایید.

قیمت خرما ارگانیک بسته به کیفیت و نوسان بازار متغیر است. مراکز پخش خرما یک نوع خرما مرغوب و درجه یک است که به خاطر کیفیت بالای این محصول جزو یک محصول صادراتی محسوب شده است. مرغوبیت بالا و قیمت مناسب دلایل بسیار مهمی است که باعث جذابیت خرما را برای بازرگانان و تاجران و حتی پخش کنندگان یا عمده فروشان بازار داخل لحاظ می گردد.

عرضه خرما خاصویی در داراب توسط تولید کننده

کارخانه خرما در داراب موفق شده کیفیت مقبولی را در بازار عرضه نموده و جزو برند های محبوب در میان ترک زبان های کشورمان قرار بگیرد. خوشبختانه سالیانه فروش بالایی نیز دارد. در داراب چندین سال است که کارخانه تولید خرما راه اندازی شده و اقدام به تولید تناژ بالایی از خرما در طول سال می نماید.

همیشه یکی از مهمترین مسائلی که می تواند فروش تولیدی های مختلف خرما را افزایش دهد، چگونگی عملکرد آنها در فروش است. زیرا امروزه روش های قدیمی آن طور که باید جوابگو نبوده و باید از راه های جدید و مدرن استفاده شود. بخصوص زمانی که هدف فعالیت در شهرهای مختلف کشور بوده تا بتوان تقاضای مشتریان مختلف را به خوبی تامین نمود. لذا می توان تاثیر سایت های اینترنتی را برای این منظور به خوبی دید. همانطور که می دانید بازار شهرهای مختلف بخصوص کلان شهرها برای فروش خرما مد نظر خواهند بود.

به همین دلیل وقتی پخش کننده ها تولیدات خود را ارائه می دهند، قطعا فعالیت در شهرهای بزرگ را از بزرگترین اهداف خود می دانند. از همین رو محصول قابل توجهی را به مشتریان بزرگ خود در شهرهایی مانند داراب ارائه می دهند. قیمت خرما تولید کارخانه تبریز نیز مناسب است و در بازار با نرخ های متوسطی به فروش می رسد.

برای استعلام قیمت این محصول پیشنهاد می کنیم از فروشندگان، نمایندگی ها و یا شرکت های بازرگانی فعال در زمینه بازار خرید و فروش انواع خرما بپرسید. تبریز یکی از شهرستان های صنعتی و بسیار فعال در امور اقتصادی کشور است. با راه اندازی تولید خرما و خرید خرما از مناطق جنوبی خوشبختانه شاهد تولید خرما باکیفیتی و استانداردی هستیم.

حتی به تازگی شاهد صادرات تعداد بالایی کانتینر از این کارخانه به خارج از کشور هستیم. خوشبختانه بودن همین واحد صنعتی سبب شده تا مناطق غربی نیز کیفیت مقبول و خوبی را از خرما شاهد بوده و خرید نمایند. بزرگترین کارخانه تولید کننده خرما خالص در اصفهان تولید انواع خرما در فروشگاه شیره خالص اصفهان که از دید مشتریان محصولی مرغوب و با کیفیت به شمار می آیدو در حجم زیاد امکان پذیر شده است.

در گذشته خریداران خرما اصفهان می بایست برای تهیه این محصول تا زمان تولید انواع خرما صبر می کردند و چون حجم تولید کم بود سفارش برای خرید بسیار سخت می شد. اما زمانی که خرما مرغوب اصفهان برای خریداران به یک محصول خوب تبدیل شد تولید آن نیز افزایش یافت. اکنون دیگر خرما به صورت سنتی تهیه نشده و بهترین محصولات این شهر در بازار به صورت عمده برای مشتریان عرضه می گردد.

خرید خرما خاصویی در داراب به صورت مستقیم

خرید خرما خاصویی در داراب به صورت مستقیم یکی از ویژگی های مهم خرمای خاصویی که آن نسبت به سایر خرما های دیگر متمایز می کند، طبع آن است. این نوع خرما، طبعی گرم دارد و مصرف آن به مقدار زیاد، برای افرادی که از طبع گرم و خشک برخوردار می باشند، توصیه نمی شود. در حالی که، کسانی که دارای طبع سودایی و سرد هستند، می توانند آن را در وعده غذایی روزانه خود بگنجانند و از این رو، با استفاده از خرمای خاصویی، طبع خود را تنظیم نمایند. این محصول، از خواص و فواید زیادی برای سلامتی بدن بهره می برد.

به دلیل اینکه، از املاح معدنی و مواد مغذی بسیار زیادی بهره می برد. خرمای اعلا خاصویی، بسیار مرغوب است و فیبر موجود در آن، موجب می شود که اختلالات و مشکلات گوارشی بهبود پیدا کنند و عمل هضم غذا را تسریع می بخشد. از طرفی، افرادی که از بیماری کم خونی یا آنمی رنج می برند، به دلیل وجود آهن در این خرما، می توانند به سلامتی و رفع این بیماری کمک شایانی کنند. این ماده غذایی، دارای قند بسیار کمی است و برای افراد دیابتی گزینه بسیار مناسبی است.

خرید خرمای خاصویی بسته بندی اعلا، با توجه به اصول و استاندارد های بهداشتی و کیفی و در حجم های متنوع و همچنین، کاملا یک دست بودن آن، به روش های مختلفی انجام می پذیرد. خرید این محصول به طور عمده و در حجم زیاد، موجب می شود که قیمت نهایی برای خریدار، بسیار مناسب و بهینه تمام گردد و بسیار باصرفه تر است. قیمت خرمای خاصویی، به تولید کننده، نحوه شیرینگ و بسته بندی محصول، حجم بسته بندی و میزان درخواستی توسط خریدار بستگی دارد. بالطبع، هر چه کیفیت و رنگ و ظاهر خرما بهتر باشد، ارزش محصول بیشتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما