صادرات انواع خرما کبکاب ارزان به کشورهای مختلف

خرما کبکاب یکی از انواع خرما های تولید شده در کشور ما ایران می باشد که حجم تولیدات آن نسبت به دیگر انواع خرما بسیار بالا بوده است این خرما در واقع نوعی خرمای شیره دار محسوب می‌شود که به صورت بسته بندی های پرس شده در وزن های متفاوت به بازار عرضه می شود. صادرات انواع خرما کبکاب ارزان به کشورهای مختلف و همسایه هم شکل می‌پذیرد به‌طوری که هرساله این صادرات می‌تواند در زمینه حمایت از تولید داخلی و حمایت از تولید کننده آن تاثیرگذار باشد.

صادرات انواع خرما کبکاب ارزان به کشورهای مختلف

انواع خرما درجه یک در بازار

انواع خرما درجه یک در بازار خرما به عنوان یکی از میوه ها و محصولات خوراکی حساب می‌شود که ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و ارقام متفاوتی را شامل می شود که از جمله آنها می توان به خرما پیارم و خرما مضافتی و همچنین خرما کبکاب و خرما زاهدی اشاره داشت، از ویژگی‌های این خرماها این گونه می توان بیان کرد که خرما پیارم دارای پوستی نازک و چسبیده به گوشت خرما می باشد هسته آن کوچک بوده و از اندازه مناسبی هم برخوردار بوده به طوری که تقاضا برای خرید و صادرات آن هم بالا می باشد.

خرما مضافتی نوعی دیگر از خرما بوده که دارای بافت نرم تر و کاملاً جدا از هم می باشند که پوست آن تقریباً ضخیم تر نسبت به نوع پیارم می باشد، خرما زاهدی هم دارای بافت خشکی بوده است که نسبت به دیگر انواع خرما در شرایط محیطی مناسب ماندگاری بالاتری داشته است.

خرما استعمران یکی دیگر از انواع خرماهای ایرانی می باشد که به فراوانی در بازار موجود می باشد این خرما دارای رنگ قهوه‌ای خیلی تیره متمایل به سیاه می باشد که آن به راحتی جدا می گردد و در صدد شیرین بودن آن نسبت به خرما های دیگر بسیار بیشتر بوده است.

خرما های تولید شده در کشور ما ایران از لحاظ کیفیت حرف اول را می‌زنند و سرشار از انواع مواد معدنی و ویتامین های متفاوت بوده اند که می توانند به عنوان یک منبع انرژی زا برای سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان تأثیرات مثبت داشته باشند.

مرکز عرضه خرما کبکاب ارزان در ایران

مرکز عرضه خرما کبکاب ارزان در ایران مرکز عرضه خرما کبکاب ارزان در ایران توانسته است این محصول را در برترین درجه کیفیت به شکل بسته بندی شده به روش مستقیم و بدون واسطه در اختیار خریداران آنها قرار بدهد،باتوجه به اینکه این مرکز عرضه آن را به بازارهای داخلی فروش خرما به صورت مستقیم و بدون واسطه و به صورت انبوه انجام می‌دهد.بنابراین در روند تهیه کردن آن با قیمت مناسب و به صرفه هیچگونه مشکلی وجود نخواهد داشت و حتی هر ساله میزان قابل توجهی از تولیدات آن به عنوان صادرات به کشورهای مختلف و همسایه صادر می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما