خرید بدون واسطه خرما زاهدی از تولیدکنندگان

خرید بدون واسطه خرما زاهدی از تولیدکنندگان، باعث می شود که مشتریان بتوانند این محصول را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه کنند. خرید خرما زاهدی به صورت مستقیم و بدون واسطه، باعث می‌شود که قیمت این محصول ارزان تر باشد. در مراکز تولیدی، این نوع خرما به صورت فله ای و بسته بندی شده موجود می باشد و این مراکز، محصولات را به تمامی بازار های فروش کشور با قیمت مشخص و واقعی ارسال می‌کنند. صادرات خرما زاهدی به کشورهای خارجی نیز انجام می شود و ارزآوری خوبی برای کشور، به همراه داشته است.

خرید بدون واسطه خرما زاهدی از تولیدکنندگان

معرفی انواع خرما تازه در بازار

معرفی انواع خرما تازه در بازار انواع خرما در بازار وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. از بهترین محصولاتی که در استان هرمزگان کشت و برداشت می‌شود، خرمای پیارم می باشد که پوست بسیار نازک و رطوبت بسیار کمی دارد. بنابراین، دوام و ماندگاری آن نسبت به دیگر خرماها بسیار بیشتر است.

خرمای مضافتی نیز، محصولی بسیار با کیفیت است و بیشتر مصرف کنندگان در بازارهای داخلی تمایل دارند این محصول را خریداری کنند؛ زیرا، مزه و طعم بسیار بی نظیری دارد. خرمای کبکاب نیز در بازارهای داخلی به فروش می رسد. این محصول، نیمه خشک است و پوست بسیار ضخیمی دارد. رنگ پوست خارجی این محصول، قهوه‌ای تیره می باشد.

خرما شاهانی، از انواع دیگر خرما می باشد که شکل ظاهری آن بیضی می باشد و رنگ پوست آن نیز قهوه ای روشن است. خرمای شاهانی، در بازار های فروش به صورت خشک شده و یا نرم خرید و فروش می‌شود و طعم بسیار شیرینی دارد.

خرمای زاهدی نیز در مناطق مختلفی از کشور برداشت می‌شود و شکل ظاهری این محصول نیز بیضی می باشد. به دلیل رطوبت بسیار کمی که در این خرما وجود دارد، شرایط نگهداری آن بسیار آسان است. خرما زاهدی نیز محصولی خشک می باشد و رنگ ظاهری آن زرد یا قهوه‌ای روشن است.

فروشندگان ممتاز خرما زاهدی صادراتی

فروشندگان ممتاز خرما زاهدی صادراتی فروشندگان ممتاز خرما زاهدی صادراتی، محصولات خود را به تمامی بازار های داخلی و خارجی به صورت عمده عرضه می‌کنند. این فروشندگان، محصولات تازه را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند تا رضایت آن ها را جلب کنند. برای صادرات، باید هزینه ترخیص کاری این محصول به صورت کاملا مشخص شود و کشورهای خارجی باید متناسب با نیاز خود این محصولات را خریداری کنند. برای صادرات، خرمای زاهدی در داخل بسته بندی های بسیار شیک و متنوع قرار داده می‌شود. قیمت این محصول، با توجه به نوع بسته بندی و همچنین وزن آن تعیین می شود. صادرات این محصول اگر به صورت گسترده انجام شود، می‌تواند برای شرکت‌های تولیدی بسیار سود آور باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما