تولیدکنندگان انواع خرما خاصویی اعلا به صورت عمده

خرما خاصویی اعلا را می‌توان، به صورت عمده سفارش داد و از قیمت ارزان‌تر آن بهره‌مند شد. با سفارش مستقیم به تولیدکنندگان انواع خرما خاصویی، این محصول با قیمت مناسب‌تری دریافت شده و به عنوان خرمای صادراتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با توجه به پایین بودن هزینه ترخیص کاری خرما، تجارت این محصول خوراکی ارزشمند، یک تجارت پر سود به حساب می‌آید که سود خوبی را عاید صادرکننده خواهد کرد.

تولیدکنندگان انواع خرما خاصویی اعلا به صورت عمده

روش های بررسی کیفیت خرما تازه

روش های بررسی کیفیت خرما تازه خرما از جمله میوه‌های گرمسیری است که در شهرهای جنوبی کشور ما به شکل گسترده زیر کشت می‌باشد. ارقام مختلفی از خرما در کشورمان پرورش داده می‌شود که هر کدام از لحاظ میزان شیرینی، ضخامت پوست، رنگ، نوع بافت گوشت اصلی و… با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از انواع خرما مانند رقم خاصویی نیمه خشک بوده و نگهداری آسان‌تری دارند و برخی دیگر مانند خرما شاهانی نیمه مرطوب هستند و در زمان کوتاه‌تری باید مصرف شوند.

روش‌های بررسی کیفیت خرما تازه در هر نوع و گونه‌ای که باشد، دارای اشتراکات فراوانی است. برای ارزیابی درست کیفیت خرما تازه به نکات زیر توجه کنید:

نوع: با شناخت انواع خرمای پرورش یافته در ایران، نمونه‌های دارای شهد و یا آن‌هایی را که شهد کمی دارند را شناسایی کرده و شرایط ظاهری و مشخصات فیزیکی هر یک را با توجه به نوع خرما مورد ارزیابی قرار دهید.

پوست: خرما در نوع نیمه مرطوب دارای پوستی شفاف، صاف و سالم است، به طوریکه هیچگونه ترک و پارگی ندارد که شهد از آن به بیرون ریخته و موجب خراب شدن زود هنگام خرما شود. خرماهای نیمه خشک اغلب دارای پوستی چروکیده هستند.

طعم: خرمای باکیفیت باید طعم شیرینی داشته باشد. اگر خرما بی‌مزه بود و یا طعم ترشیدگی از آن احساس شد، فاقد کیفیت لازم برای خرید کردن است.

عطر: خرماهای مانده و بی‌کیفیت بوی نامطبوع ترشیدگی می‌دهند. عطر خرما باید مطبوع بوده در غیر اینصورت از خریدن چنین خرمایی اجتناب کنید.

عرضه مستقیم خرما خاصی اعلا در ایران

عرضه مستقیم خرما خاصی اعلا در ایران عرضه مستقیم خرما خاصی اعلا در ایران، توسط شرکت پخش معتبر انجام می‌گیرد، که نمونه‌های باکیفیت و درجه یک را از باغداران نمونه دریافت و برای عرضه به بازارهای داخلی و یا استفاده به عنوان خرمای صادراتی، آماده سازی می‌کند. خریدهای مستقیم دارای این مزیت هستند که اولا اطمینان کافی درمورد تازگی و کیفیت خرما وجود خواهد داشت، دوما به دلیل حذف واسطه‌ها، خرما با قیمت مناسبی در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد.

تولیدکنندگان انواع خرما خاصویی اعلا به صورت عمده، محصولات خود را به شکل فله‌ای و با قیمتی ارزان در اختیار شرکت‌های توزیع کننده قرار می‌دهند، که در تمامی شهرهای ایران دارای نمایندگی فعال بوده و محصول باکیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان می‌رسانند. شرکت‌های بازرگانی از جمله مشتریان عمده خرما خاصویی هستند که آن را در بازارهای جهانی به فروش می‌رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما